fenomeniptv

Fenomen İptv

Fenomen İPTV

Fenomen iptv sayesinde artık bütün kanalları ayrıcalıkları ile beraber izleyebilirsiniz. Bütün cihazlardan izleme olanağı sayesinde evde işyerinde ve internet olan her yerde izleme olanağı bulunuyor. Türkiye’nin her yerinde izlenen bu tv bütün ayrıcalıklarını size sunuyor. Sizlerin yapması gereken tek şey herhangi bir paketimizi satın aldıktan sonra telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla dizilerin keyfini sürmek.

Fenomen iptv ‘ye Sahip Olmak ?

Fenomen iptv‘ye sahip olmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sitemize girerek bayi ol seçeneğine tıklayarak; 79 TL 3 aylık, 119 TL 6 aylık, 149 TL 12 aylık, 27 TL 1 aylık, 109 TL 3 aylık, 2 kişi 169 TL 6 aylık 2 kişi, 239 TL 12 aylık 2 kişi, gibi uygun fiyatlı paketlerimiz de seçerek istediğiniz Fenomen ip TV’ye anında sahip olabilirsiniz. Gerekli sosyal medya adreslerimizden bizlere ulaşarak şikâyet ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Neden Bizden Almalısınız?

Bizden almamızın yüzlerce sebebi mevcuttur. Bu sebeplerden bazıları izlediğiniz paketlerden herhangi biri olsa da hiçbiri donmama özelliğine sahiptir. Seçtiğiniz paketlerin hepsinde dizi ve film vod listesi mevcuttur. Bu sayede istediğiniz dizide filmi liste yaparak izleyebilirsiniz bütün paketlerimiz de National Geographic belgesel kanalları bulunmaktadır Paketlerin hepsinde bir şikâyetiniz veya Bir öneriniz olduğunda anında canlı destek butonu ile bizlere ulaşabilirsiniz. Paketlerde 7/24 4k maç yayını bulunmaktadır. Bu sayede filmlerinizi ve dizlerinizi hiç donma olmadan Yüksek kalitede, çocuklar için çizgi filmler, haber kanalları, spor kanalları ve binlerce kanal sizlerle buluşturuyoruz

Fenomen iptv Kalitesine Erişin

Sizlere en iyi yayın yaparak en iyi sunucuları seçerek erişim olanağı sağlıyor. Fenomen iptv dizi kanalları ve tüm dizilerin bütün bölümlerini aradığınız ama bir türlü bulamadığınız filmleri yerli ve yabancı bütün ülke kanallarını en popüler ve yeni çıkmış olan filmleri izleme olanağı sunuyoruz. 24 saat test yaparak bizi satın almadan önce izleme olanağı sunuyoruz. Kaliteli paketler sayesinde her aile bütçesine uygun satın alma seçenekleri sunuyoruz. Bonus kampanyalarımız sayesinde müşterilerimize en iyi kalitede TV yayın yaparak, siz değerli kullanıcılarımızı memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

 


Kategori: ,

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir